kandydatów

Etat Specjalisty ds. rekrutacji i employer brandingu

Firma: NES Global Talent miejsce pracy: Wrocław

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy budowlanej specjalizującej się w realizacji obiektów kubaturowych, prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko:

Specjalisty ds. rekrutacji i employer brandingu
Miejsce pracy: Wrocław
Obowiązki:
  • Prowadzenie działań w zakresie budowania wizerunku firmy oraz promocja marki wśród kandydatów.
  • Prowadzenie projektów rekrutacyjnych na wszystkie szczeble w organizacji.
  • Nadzór nad procesem zatrudnienia pracowników oraz wdrożenia do pracy.
  • Koordynacja działań EB w mediach społecznościowych.
  • Wsparcie przy tworzeniu treści do wewnętrznych kanałów komunikacyjnych.
  • Udział w planowaniu i organizowaniu eventów firmowych, działań well-being'owych dla pracowników.
  • Współpraca z wewnętrznym Działem Marketingu.
  • Monitorowanie trendów rynkowych i proponowanie nowych rozwiązań w obszarze miękkiego HR.
  • Rozwój i analiza wskaźników HR-owych.
  • Wdrażanie standardów HR oraz nadzór nad realizacją procesów i procedur HR-owych.
Wymagania:
  • Kilkuletnie doświadczenie w obszarze rekrutacji i employer branding'u.
  • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi.
  • Umiejętność budowania trwałych relacji z osobami w różnych obszarach w organizacji.
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów z zakresu miękkiego HR.
  • Zainteresowanie tematyką zarządzania zasobami ludzkimi.
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych.
  • Nastawienie na realizację celów, wykazywanie własnej inicjatywy oraz proaktywnej i otwartej postawy.
  • Sprawne poruszanie się w środowisku MS Office (Word, Excel, PowerPoint).
  • Podstawowa znajomość prawa pracy.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kompetencji kandydatów.
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych.
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych.
  • Przyjazna, wspierająca atmosfera pracy w międzynarodowym środowisku.