kandydatów

Etat Operator wózka widłowego

Firma: Domino Executive Search miejsce pracy: Żarów

Ogłoszenie numer: 5368979, z dnia 2021-08-12

Domino Executive Search

Domino Polska Sp. z o.o. agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego dla firmy z Żarowa/ profil: asortyment do AGD, w związku z poszerzeniem działu magazynowego, prowadzi rekrutację pracowników na stanowisko:

  • operator wózka widłowego z UDT
  • 3500 zł brutto+premia i dodatki!

Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: dolnośląskie / Żarów

Opis stanowiska

  •  załadunek oraz rozładunek towaru
  • pomocnicze prace magazynowe
  • nadzór nad dokumentacją

Wymagania

  • chęć podjęcia stałego zatrudnienia
  • gotowość do pracy w systemie 4 -brygadowym- możliwość dostosowania godzin/ elastyczny grafik
  • uprawnienia UDT- WAŻNE
  • doświadczenie w obsłudze wózka min. rok

Oferujemy

wynagrodzenie: 3,500 PLN Brutto podstawy + dodatek 200 zł + dodatki za pracę w weekend nawet do 70 zł / jeden dzień weekendowy+ dofinansowanie paliwa lub darmowy transport!

Informacje ogólne:

  • praca od zaraz
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową/ możliwość bezpośredniego zatrudnienia w firmie po okresie próbnym
  • lokalizacja: Żarów/ strefa ekonomiczna
  • darmowy transport pracowniczy lub dodatek paliwowy do 190 zł Brutto
  • praca w małym zespole pracowników