kandydatów

Etat Mechanik maszyn budowlanych i taboru kolejowego

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Mechanik maszyn budowlanych i taboru kolejowego
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/5065
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie planowych przeglądów i napraw bieżących taboru kolejowego.Wykonywanie planowych przeglądów i napraw bieżących maszyn budowlanych.Usuwanie usterek lokomotyw i wagonów towarowych.Zarządzanie dokumentacją techniczną dotyczącą taboru kolejowego.Sprawdzenie stanu technicznego sprzętu i maszyn.Miejsce pracy: ul. Opolska 199, 52-013 WrocławForma umowy: umowa o pracę na czas nieokreslony, praca w godzinach od 7.00-15.00Kontakt z pracodawcą: d.czekanska@grupatrakcja.comOferta w sali: F
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
Uprawnienia: bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
Uprawnienia: kurs uprawnienia SEP 1KV
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B

Wymagania inne:

Wykształcenie srednie zawodowestaż pracy 5 lat eksploatacja urzadzeń i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kv dobra znajomość rysunku technicznego prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu