kandydatów

Etat Doradca Techniczno-Handlowy B2B

Firma: IBS Scherer Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 5320487, z dnia 2021-08-10

IBS Scherer jest wiodącym producentem i dostawcą urządzeń do mycia części i odtłuszczania powierzchni a także specjalnych środków czyszczących „Made in Germany”.

Od ponad 50 lat firma IBS oferuje przyjazne dla środowiska i użytkownika kompleksowe rozwiązania do czyszczenia i konserwacji powierzchni przemysłowych dla wszystkich gałęzi przemysłu. Sprawdzona technologia IBS jest z powodzeniem stosowana w całej Europie.

Doradca Techniczno-Handlowy B2B

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Doradca Techniczno-Handlowy B2B do dystrybucji produktów technicznych dla wszelkiego rodzaju warsztatów i przedsiębiorstw przemysłowych.

Do Państwa zadań należeć będzie aktywny rozwój istniejących relacji z klientami,  pozyskiwanie nowych klientów oraz doradztwo i prezentacja produktów technicznych na miejscu u klienta.

Wymagania

  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów technicznych
  • Umiejętność komunikacji i prezentacji a także pewność siebie
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Dobra znajomość j. niemieckiego w mowie i piśmie
  • Obsługa komputera
  • Pracy zorientowanej na klienta i osiągnięcia założonych celów

Oferujemy

  • Silną markę z 50-letnim doświadczeniem
  • Doskonałe możliwości rozwoju i pewną pracę w firmie rodzinnej
  • Atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzenia, system premiowania
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Samochód służbowy, również do użytku prywatnego
  • Szkolenia produktowe i sprzedażowe oraz profesjonalne wsparcie koordynatora