kandydatów

Etat Starszy referent w pionie głównego księgowego

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Starszy referent w pionie głównego księgowego
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/5142
OBOWIĄZKI:
1. Sporządzanie list wynagrodzeń oraz innych należności pracowników.2. Naliczanie wynagrodzeń chorobowych, zasiłków chorobowych, macierzyńskich i innych zasiłków.3. Naliczanie i rozliczanie składek z ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych oraz podatku dochodowego od osób fizycznych.4. Naliczanie wpłat na pracownicze plany kapitałowe.5. Realizowanie potrąceń z wynagrodzeń i innych należności pieniężnych zgodnie z obowiązującymi przepisami na podstawie prawomocnych tytułów wykonawczych oraz dobrowolnych potrąceń.6. Księgowanie w systemie SI ZWSI RON wydatków dotyczących wynagrodzeń oraz innych należności pracowników.7. Dokonywanie wypłat z ZFŚS oraz wypłat innych należności.8. Sporządzanie zestawień z zatrudnienia i wynagrodzenia ZUS ERP-7.9. Prowadzenia kartotek wynagrodzeń.10. Utrzymywania współpracy w zakresie zatrudnienia z osobami prowadzącymi sprawy personalne.11. Przechowywanie, zabezpieczanie list płac i dokumentów płacowych oraz przygotowanie do archiwizacji;12. Na bieżąco zaznajamiania się z obowiązującymi i wydawanymi okresowo przepisami prawnymi oraz właściwe ich stosowanie w codziennej pracy służbowej.Oferta dostępna w sali E. Kontakt z pracodawcą - tel.: 261 651 055, e-mail: 4rblog.kadry@ron.mil.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy obsługi biura gdzie indziej niesklasyfikowani
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

wykształcenie: średnie lub wyższe, staż pracy:przy wykształceniu średnim: 3 lata,przy wykształceniu wyższym: bez stażu pracy, - znajomość przepisów z zakresu naliczania wynagrodzeń oraz zasiłkówz ubezpieczenia społecznego,- umiejętność interpretacji przepisów,- redagowania pism,- biegła znajomość pakietu Microsoft Office ( w szczególności Excela,)- dyspozycyjność;- umiejętność pracy i podejmowania decyzji pod presją limitu czasowego;- samodzielność,- umiejętność współpracy w zespole,- rzetelność,- sumienność,- odpowiedzialność,- komunikatywność.- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 978 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu