kandydatów

Etat Pracownik inwentaryzacji w delegacji

Firma: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Pracownik inwentaryzacji w delegacji
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/1534
OBOWIĄZKI:
Praca polega na skanowaniu towarów sklepowych za pomocą skanera w sklepach spożywczo-drogeryjnych na terenie Niemiec. Wyjazd dwutygodniowy! Możliwość podjęcia dalszej współpracy po zakończonym wyjeździe.Zapewniamy:- zaliczkę po piątej inwentaryzacji (850 zł netto) oraz terminową wypłatę do 15 dnia następnego miesiąca- transport w trakcie trwania całego wyjazdu (bus 9-osobowy)- zakwaterowanie w hotelach oraz apartamentach- opiekę kierownika oraz tłumacza (podróżujemy zawsze razem)- polską umowę zlecenie- bezpłatny test na COVID Stawki dzienne:- od 195 zł netto dla liczących (kwota, którą otrzymuje się do ręki!)- od 230 zł netto dla znających j. niemiecki w stopniu komunikatywnym- od 275 zł netto dla osób z prawem jazdy kat. B Nie wymagamy doświadczenia! Wszystkiego nauczymy!
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

[Inne] : Mile widziane osoby z czynnym prawem jazdy kat. B (NIE JEST to warunek konieczny!) - stanowisko dodatkowo płatne.Mile widziane osoby z komunikatywną znajomością języka niemieckiego (NIE JEST to warunek konieczny!) - stanowisko dodatkowo płatne.

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 581 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 09-08-2021
Wyświetleń: 148