kandydatów

Etat Elektryk z uprawnieniami

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Elektryk z uprawnieniami
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/5067
OBOWIĄZKI:
- utrzymanie w stałej gotowości rozdzielni N/N i ŚN,- przeglądy, naprawy rozdzielni obwodów odbiorczych 230/400v usytuowanych na terenie i obiektach Spółki DOLKOM, - naprawa instalacji elektrycznej 230/400V,- wykonanie nowej instalacji elektrycznej 230/400V zgodnie z prawem budowlanym i prawem energetycznym,- naprawa obrabiarek, spawarek, sprężarek, prostowników, elektronarzędzi,- wykonanie okresowych badań elektrycznych zgodnie z przepisami prawa budowlanego i energetycznego, przeglądów i pomiarów elektrycznych:instalacji elektrycznych na budowach;instalacji elektrycznych terenu zewnętrznego(oświetlenia, rozdzielnie)elektronarzędzi, agregatów prądotwórczych, spawarek, obrabiarek, prostownikówkontenerów i wagonów mieszkalnych i gospodarczo-technicznychPraca w godz.: 7:00-15:00. Oferujemy:Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,Szeroki wachlarz świadczeń pozapłacowych: - ubezpieczenia zdrowotne, - pakiety medyczne,- ulgi na przejazdy kolejowe do 99%,- karty multisport,- dofinansowanie do wczasów i wycieczek. Oferta dostępna w sali F. Kontakt z pracodawcą e-mail (CV i list motywacyjny): kariera@dolkom.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Elektryk* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: średnie zawodowe, elektryczne
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wykształcenie: średnie zawodowe,staz pracy: 6 miesięcy na podobnym stanowisku,świadectwo kwalifikacyjne do wykonywania prac na stanowisku:eksploatacja w zakresie: obsługa, konserwacja, remonty, montaż, kontrolno-pomiarowe dozoru (mile widziane) w zakresie: obsługa, konserwacja, remonty, montaż, kontrolno-pomiarowe,zaświadczenie do konserwacji dźwignic (suwnice, wciągarki) w kategorii E II posiadających sterowanie przyciskowo-nastawnikowe lub sterownikowe z silnikami asynchronicznymi klatkowymi i pierścieniowymi,zaświadczenie uprawniające do obsługi dźwignic kategorii II S. Obsługa wciągników, wciągarek stałych i przejezdnych oraz suwnic hakowych z napędem nieręcznym sterowanych z poziomu roboczego i kabiny, gotowość do podnoszenia kwalifikacji, zawodowych, udział w kursach i szkoleniach,umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, zaangażowanie,stan zdrowia pozwalający na wykonywanie czynności służbowych,prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

3 500 - 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu