kandydatów

Etat Cieśla szalunkowy/montażysta elementów betonowych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej miejsce pracy: Środa Śląska

Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej
Cieśla szalunkowy/montażysta elementów betonowych
Miejsce pracy: Środa Śląska
Numer: StPr/21/0365
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie form( szalunków) pod konstrukcje betonowe.Przygotowanie i montaż nowych szalunków.Rozbiórka starych szalunków.Praca w dni wolne -co druga sobota,zatrudnienie w ramach własnej działalnosci gosp.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: czytanie rysunku technicznego
Uprawnienia: budowlane

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie w branży meblarskiej,możlwość przuczenia do wykonywanych obowiązków

Miejsce pracy:

Środa Śląska

Rodzaj umowy:

Umowa o dzieło

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej