kandydatów

Etat Recruitment Specialist

Firma: CCIG Group Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Łączy nas to co nas różni, dlatego nasze zespoły tworzą ludzie, którzy są i potrafią być sobą. Od 2002 roku jako CCIG GROUP zdobyliśmy doświadczenie w realizacji projektów w ponad 20 językach na kluczowych dla biznesu rynkach zagranicznych i stale się rozwijamy, a nasze doświadczenie buduje zespół wykwalifikowanych konsultantów telefonicznych specjalizujący się w obsłudze klienta multilingual. W związku z dynamicznym rozwojem projektów międzynarodowych poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Recruitment Specialist
Twoje zadania:
  • prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska konsultantów z j. obcym,
  • kreowanie i realizacja komunikacji rekrutacyjnej na rynku, dobór źródeł pozyskiwania kandydatów, zamieszczanie ogłoszeń,
  • weryfikacja, selekcja kandydatów, przeprowadzanie wywiadów i spotkań rekrutacyjnych, ofertowanie kandydatów,
  • pozyskiwanie kandydatów metodą direct search,
  • współpraca z lokalnymi dostawcami i instytucjami w zakresie realizacji działań rekrutacyjnych,
  • ścisła współpraca z Działem Biznesu w zakresie rekrutacji na stanowiska konsultanckie.
Nasze oczekiwania:
  • znajomość j. angielskiego na poziomie C1 w mowie i piśmie,
  • mile widziana znajomość j. niemieckiego lub innego j. obcego,
  • wykształcenia wyższe lub w trakcie studiów,
  • doświadczenia w pracy na podobnych lub pokrewnych stanowiskach w Dziale HR min 2 lata,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność, otwartość,
  • samodzielność, doskonała organizacja pracy, dynamika w działaniu, kreatywne myślenie,
  • silna orientacja na cel.
Oferujemy:
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznym środowisku przy rozwoju projektów językowych,
  • długoterminowa współpraca i stabilne zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • dodatkowe szkolenia,
  • dodatkowe benefity: opieka medyczna, karta Multisport, owoce, ubezpieczenie grupowe.

Jeżeli to ogłoszenie jest dla Ciebie, aplikuj jak najszybciej!