kandydatów

Etat Koordynator ds. pracowniczych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Koordynator ds. pracowniczych
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Numer: StPr/21/4980
OBOWIĄZKI:
Koordynowanie i wprowadzanie pracowników spoza UE, tworzenie raportów, wprowadzanie danych do systemu. Praca w godz.: 8:00-16:00. Przewidywany okres zatrudnienia: 24 miesiące.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali specjaliści do spraw zarządzania zasobami ludzkimi
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wykształcenie: min. średniestaż pracy: min. 4 miesiące na stanowisku koordynatora,prawo jazdy kat. B,język ukraiński/rosyjskii - biegły, mile widziany język angielski

Miejsce pracy:

Bielany Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 4 460 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu