kandydatów

Etat Magazynier

Firma: Domino Executive Search miejsce pracy: Kąty Wrocławskie

Ogłoszenie numer: 5296742, z dnia 2021-08-02

Domino Executive Search

Agencja pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego dla firmy produkcyjnej z branży metalurgicznej, w związku z rozwojem działu logistycznego, prowadzi rekrutację pracowników na stanowisko:

  • magazynier/ operator wózka widłowego
  • wyślij nam CV wraz z Twoimi oczekiwaniami finansowymi, a my je spełnimy :)

Magazynier

Miejsce pracy: dolnośląskie / Kąty Wrocławskie

Opis stanowiska

  • rozładunek i załadunek asortymentu
  • kompletacja towaru i wysyłka
  • kontrola dokumentów magazynowych
  • udział w przeprowadzaniu inwentaryzacji
  • współpraca z działem produkcyjnym

Wymagania

  • szukamy pracowników, którzy chcą podjąć stałe zatrudnienie
  • z uprawnieniami UDT
  • z doświadczeniem w pracach magazynowych
  • osoby, które mają dogodny dojazd do Kątów Wrocławskich

Oferujemy

  • praca od zaraz
  • możliwość pracy na jedną, dwie lub trzy zmiany/ dopasujemy się do Ciebie
  • lokalizacja: Kąty Wrocławskie
  • stałe zatrudnienie
  • ilość wolnych miejsc: 4
  • szeroki pakiet benefitów - premia miesięczna, dofinansowanie do paliwa, opieka medyczna, dodatki z ZFŚP, wewnętrzne szkolenia