kandydatów

Etat Młodszy Doradca Klienta Biznesowego

Firma: Sunrise System Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Sunrise System działa na rynku już 18 lat! Jak przystało na firmę z branży IT, naszą działalność rozpoczynaliśmy w garażu. Teraz posiadamy biura w Poznaniu, Bydgoszczy, Warszawie, Toruniu i we Wrocławiu. Dzięki świetnym ekspertom oraz doświadczonym specjalistom zajmujemy czołową pozycję w branży SEO w Polsce i z odwagą wkraczamy na rynki międzynarodowe. Poza tym możemy pochwalić się statusem Premier Google Partner, który potwierdza nasze kompetencje oraz prowadzenie działań zgodnie z zasadami Google. Na naszym koncie mamy zrealizowanych już tysiące kampanii SEO/SEM, a nasza oferta obejmuje m.in. tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych, działania z zakresu Link Buildingu czy Content Marketingu. Prowadzimy również kampanie reklamowe Google Ads oraz w social mediach.

Młodszy Doradca Klienta Biznesowego
Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Badanie potrzeb Klienta poprzez rozmowy telefoniczne;
  • Aktywna sprzedaż usług SEO / SEM;
  • Rozbudowywanie istniejącej bazy Klientów;
  • Raportowanie osiąganych wyników;
  • Budowanie pozytywnych relacji biznesowych.

Nasze wymagania

  • Energia i entuzjastyczne podejście do pracy z ludźmi;
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office);
  • Sumienność i samodzielność w wykonywaniu zleconych zadań;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • Wysoka kultura osobista i wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne;
  • Umiejętności znalezienia kreatywnego rozwiązania na pojawiające się obiekcje;
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego (w mowie i piśmie).
    Mile widziane
  • Wyjątkowym atutem będzie Twoje doświadczenie w sprzedaży usług dla biznesu.
  • Chętnie zatrudnimy absolwentów kierunków humanistycznych.

To oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o Umowę o Pracę (stała podstawa + satysfakcjonujący system premiowy);
  • Stałe godziny pracy z wolnymi weekendami;
  • Brak nadgodzin i realny life & work balance;
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej;
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej LuxMed;
    Kartę MyBenefit, Ty decydujesz, na co przeznaczasz zebrane środki;
  • Zgrany zespół doświadczonych współpracowników i wspierających przełożonych;
  • Nasze biura znajdują się w prestiżowych lokalizacjach w centrum Bydgoszczy, Torunia, Poznania i Wrocławia;
  • Rozwój umiejętności: regularne szkolenia, kursy i mentoring.