kandydatów

Etat Hodowca pszenicy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Kobierzyce

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Hodowca pszenicy
Miejsce pracy: Kobierzyce
Numer: StPr/21/4867
OBOWIĄZKI:
Realizacja programu hodowli pszenicy. Prace nad selekcją materiałów hodowli twórczej. Analiza statystyczna wyników badanych materiałów. Planowanie nawożenia i zabiegów ochronnych zasiewów hodowlanych. Prowadzenie dokumentacji hodowlanej. Praca w godz.: 7:00-15:00. Oferta dostępna w sali D. Kontakt z pracodawcą - tel.: 71 31 11 100.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Rolnik producent kwalifikowanych nasion rolniczych
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), rolnicze

Wymagania inne:

wykształcenie: wyższe o profuilu rolniczym,staż pracy: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,samodzielność w planowaniu i organizacji pracy, sumienność, zaangażowanie, dyspozycyjność, mile widziana znajomość języka angielskiego, znajomość pakietu MS Office

Miejsce pracy:

Kobierzyce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu