kandydatów

Etat Kierowca c+e tandem kółka hiszpania

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Kąty Wrocławskie

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Kierowca c+e tandem kółka hiszpania
Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie
Numer: StPr/21/4766
OBOWIĄZKI:
Jazda zestawem Tandem, kółka na Hiszpanie w systemie 9-10dni/3 dni. Wynagrodzenie w systemie dniówkowym . Nowe zestawy Scania. Wiekszości stałe kółka na Walencje. kontakt 609290540,mail: m.gieron@mt-transport.plMiejsce pracy: ul. Fabryczna 8, 55-080 Kąty Wrocławskie, Kontakt z pracodawcą: tel.: 609290540Godziny pracy zgodne z charakterem pracy kierowcy Oferta w sali: F
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat .C+E

Wymagania inne:

Wykształcenie zasadnicze zawodowe prawo jazdy kat. C+ E

Miejsce pracy:

Kąty Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 8 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu