kandydatów

Etat Pracownik produkcji

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Kąty Wrocławskie

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie
Numer: StPr/21/4704
OBOWIĄZKI:
Pobieranie z maszyn i pakowanie produktów ( worki na smieci w rulonach) i kontrola znakowania opakowań zgodnie z obowiązującymi instrukcjami ( specyfikacja) znajomość podstawowych zasad HACCP, GHP, GMP. Forma umowy: umowa o pracę na czas okreslon tj: od daty zatrudnienia na okres 18 miesięcy. System czasu pracy: 4 brygady -III zmiany w godz 6-14, 14-22, 22-6Miejsce pracy: 55-080 Kąty Wrocławskie ul. Nowowiejska 32 Oferta w sali: H
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali operatorzy maszyn do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie i staż pracy bez znaczenia, zdolności manualne, szybkość i dokładność, umiejętność szybkiego uczenia się i dostosowania się do zmianiającego się otoczenia , umiejętność czytania ze zrozumieniem , umiejętnosć wykonywania prostych obliczeń matematycznych, terminowaość wykonywania zadań , obowiązków, umiejętność pracy w zespole, umiejętnosć przekazywania wiedzy oraz informacji , gotowość do pracy zmianowej ( w systemie czterobrygadowym)

Miejsce pracy:

Kąty Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 2 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu