kandydatów

Etat Operator

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Kąty Wrocławskie

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Operator
Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie
Numer: StPr/21/4715
OBOWIĄZKI:
Kluczowe zadania:Znajomość i przestrzeganie przepisów i norm obowiązujących w CeDo Sp. z o.o. (wewnętrzne regulaminy, polityki), w szczególności przepisy BHP i p/poż. Zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości do Inspektora BHP. Utrzymanie czystości na stanowisku pracy, sprzątanie poza zakończonej zmianie (realizacja założeń 5S).Realizacja zleceń produkcyjnych (czytanie zleceń produkcyjnych, w tym specyfikacji produktu: dane tech produktu). Uruchamianie linii, ustawianie maszyn i wyposażenia linii (ustawianie parametrów produktu poprzez m.in. zmiany mieszanek, wagi, zmiany wymiarów worków i maszyn zgodnie ze zleceniem produkcji). Czyszczenie, smarowanie, usuwanie defektów maszynowych.Wypełnienia raportów produkcyjnych i przeprowadzanie bieżącej kontroli jakości (wprowadzanie danych do systemu ML7). Ocena jakości produktu, usuwanie wad jakościowych przy współpracy z działem jakości. Ścisła współpraca z działem utrzymania ruchu celem utrzymania ciągłości produkcji poprzez zapewnienie wysokiej sprawności technicznej: diagnozowanie i bieżące usuwanie wad sprzętowych, przeprowadzanie okresowych przeglądów technicznych (przygotowanie listy usterek technicznych do przeglądu technicznego dla UR).Monitorowanie stanu linii, optymalizacja wydajności, redukcja poziomu odpadu (utrzymanie wagi rolki na właściwym poziomie)Inne zadania zlecone przez Kierownika ZmianyRuch ciągłyKontakt z pracodawcą: krzyszto.kujon@cedo.com
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania konieczneWykształcenie zawodowe techniczne.Doświadczenie zawodowe z obszaru produkcji przemysłowej mile widziane.Doświadczenie w obsłudze wytłaczarki tworzyw sztucznych mile widziane. Doświadczenie w obsłudze drukarki fleksograficznej mile widziane.Gotowość do pracy zmianowej (w tym w systemie czterobrygadowym)Umiejętności analitycznego myślenia (zadania matematyczne) i wyciągania stosownych wniosków.Dobra praktyczna znajomość MS Office.

Miejsce pracy:

Kąty Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

3 700 - 4 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu