kandydatów

Etat Starszy operator

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Kąty Wrocławskie

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Starszy operator
Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie
Numer: StPr/21/4714
OBOWIĄZKI:
Kluczowe zadania:Znajomość i przestrzeganie przepisów i norm obowiązujących w CeDo Sp. z o.o. (wewnętrzne regulaminy, polityki), w szczególności przepisy BHP i p/poż. Zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości do Inspektora BHP. Utrzymanie czystości na stanowisku pracy, sprzątanie poza zakończonej zmianie (realizacja założeń 5S)Uruchamianie linii wytłaczania, ustawianie maszyn i wyposażenia linii stosownie do wymagań produktu, czyszczenie, smarowanie, usuwanie defektów.Realizacja zleceń produkcyjnych , przeprowadzanie zmiany zleceń produkcyjnych i zmian parametrów.Wypełnienia raportów produkcyjnych.Ścisła współpraca z działem utrzymania ruchu celem utrzymania ciągłości produkcji poprzez zapewnienie wysokiej sprawności technicznej: diagnozowanie wad sprzętowych w przypadku wystąpienia problemów, przeprowadzanie okresowych przeglądów technicznych .Ocena jakości produktu, usuwanie wad produktowych przy współpracy z działem jakości.Monitorowanie nastaw maszyn w linii , optymalizacja wydajności, redukcja poziomu odpadu.Inne zadania zlecone przez Kierownika ZmianyDodatkowe zadania Operatora_Experta:Monitorowanie linii i wyposażenia również na liniach obsługiwanych przez innych Operatorów.Przeprowadzanie korekty nastaw maszyn w przypadku zmiany zlecenia, ocenia stan zużycia części maszyn i zgłasza występujące problemy. Przygotowuje raport dotyczący stanu urządzeń. Zgłasza wymianę sprzętu lub dokonanie przeglądu technicznego. Usuwa pojawiające się problemy techniczne samodzielnie lub przy współpracy z działem utrzymania ruchu.Przeprowadza szkolenia oraz instruktaż dla osób nowo szkolących się na danym urządzeniu, linii produkcyjnej.Dokonuje oceny wykonanych przeglądów operatorskich i zgłasza stosowne modyfikacje w zakresie przeglądu.Aktywnie uczestniczy w opracowywaniu i wdrażaniu wszelkich instrukcji niezbędnych do zapewnienia właściwego funkcjonowania linii produkcyjnej. Ruch ciągły.Kontakt z pracodawcą: krzysztof.kujon@cedo.com
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie zawodowe techniczne, staż pracy 6 m-cyWysoki poziom znajomości budowy maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej. Praktyczne doświadczenie w zakresie ustawiania parametrów technicznych maszyny.Umiejętność diagnozowania defektów technicznych w pracy maszyny. Samodzielne rozwiązywanie problemów technicznych, nie wymagających interwencji działu technicznegoDoświadczenie zawodowe z obszaru produkcji przemysłowej.Doświadczenie w obsłudze wytłaczarki tworzyw sztucznych.Doświadczenie w obsłudze drukarki fleksograficznej.Gotowość do pracy zmianowej (w tym w systemie czterobrygadowym).

Miejsce pracy:

Kąty Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

3 800 - 4 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu