kandydatów

Etat Pomocnik produkcji

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Kąty Wrocławskie

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pomocnik produkcji
Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie
Numer: StPr/21/4708
OBOWIĄZKI:
1.Znajomość i przestrzeganie przepisów i norm obowiązujących w Cedo Sp. z o.o. (wewnętrzne regulaminy, polityki), w szczególności przepisy BHP i p/poż. Zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości do Kierownika Zmiany. 2.Zamawianie w magazynie odpowiedniej ilości komponentów do produkcji w oparciu o zlecenie od Kierownika Zmiany.3.Dowóz komponentów na miejsce składowania na hali , w tym zwłaszcza granulatów, barwników, tasiemek wiążących i palet.4.Utrzymanie porządku w miejscach składowania komponentów. 5.Streczowanie palet z produktem gotowym lub koszy z półproduktem. 6.Wywóz palet z wyrobem gotowym.7.Obsługa prasy do belowania odpadów.8.Usuwanie odpadków z hali produkcyjnej takich jak: zlewki farby, odpady kartonów i papieru, śmieci, zbędne palety.9.Sortowanie pustych big bagów i przygotowanie do wysyłki.10.Obsługa suszarni we współpracy z operatorem Eremy.11.Obsługa wyciągarki big bagów na magazynie.11. Wywóz i piętrowanie koszy na Eremie.12. Dbałość o stan powierzonych narzędzi i urządzeń, a w szczególności konserwacja i czyszczenie wózka widłowego, wymiana i obsługa baterii.13. Prowadzenie książki wózka widłowego.14. Inne zadania zlecone przez Kierownika Zmiany.Ruch ciągły kontakt z pracodawcą: krzysztof.kujon@cedo.com
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie zawodowe.W przypadku obsługi wózków widłowych uprawnienia w tym zakresie. Gotowość do pracy zmianowej (w tym w systemie czterobrygadowym).Samodzielność w działaniu, organizacja pracy własnej.

Miejsce pracy:

Kąty Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

3 400 - 4 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu