kandydatów

Etat Nauczyciel gastronomii

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Nauczyciel gastronomii
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/4699
OBOWIĄZKI:
Praca zgodnie z kartą Nauczyciela, prowadzenie zajęć.18/18 etatu lub niepełny (w zależności od możliwości kandydata).zatrudnienie do 31.08.2022 z możliwością zatrudnienia na stałekontakt z pracodawcą: 71 798 69 02 w. 111
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali nauczyciele kształcenia zawodowego
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym lub licencjackie - kierunkowe, staż pracy brak wymagańkwalifikacje nauczyciela praktycznej nauki zawodu:- dyplom ukończenia pedagogicznego studium technicznego lub świadectwo dojrzałości i dokument potwierdzający kwalifikacje zawodowe w zakresie zawodu, którego będzie nauczać oraz przygotowanie pedagogiczne, a także co najmniej dwuletni staż pracy w zawodzie, którego będzie nauczać lub tytuł mistrza w zawodzie, którego będzie nauczać oraz przygotowanie pedagogiczne.kwalifikacje nauczyciela teoretycznych przedmiotów zawodowych:studia pierwszego stopnia na kierunku (specjlnośći) zgodnym z nauczanym przedmiotem oraz przygotowanie pedagogiczne lub studia pierwszego stopnia na kierunku, którego efekty uczenia się w zakrresie wiedzy i umiejętności obejmują treści nauczanegoprzedmiotu, wskazane w podstawie programowej dla tego przedmiotu oraz posiadać przygotowanie pedagogiczne

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 949 - 4 046 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu