kandydatów

Etat Pracownik obróbki precyzyjnej

Firma: Randstad Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Pracownik obróbki precyzyjnej
Wrocław

Masz doświadczenie w precyzyjnej obróbce detali?

Nie jest Ci obce montowanie i testowanie sprzętów mechanicznych?

A może masz doświadczenie w lutowaniu podzespołów?

Buduj z nami nowoczesną aparaturę badawczą!

Mamy dla Ciebie idealną ofertę pracy na jedną zmianę z możliwościami rozwoju!

oferujemy
  • pracę w systemie jednozmianowym(7:00 - 15:00) od poniedziałku do piątku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 5120 do 5970 zł brutto w zależności od doświadczenia,
  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • możliwość rozwoju.
zadania
  • prace mechaniczne i ślusarskie na podstawie rysunku technicznego,
  • precyzyjna obróbka detali(ręczna i z wykorzystaniem maszyn i elektronarzędzi),
  • montaż, uruchomienie, testowanie podzespołów i urządzeń.
oczekujemy
  • wykształcenia o profilu: mechanik, ślusarz lub pokrewne,
  • praktycznej wiedzy z zakresu mechaniki,
  • znajomości rysunku technicznego maszynowego,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn obróbczych lub w środowisku produkcyjnym.
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47