kandydatów

Etat Operator maszyn cnc

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Kąty Wrocławskie

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Operator maszyn cnc
Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie
Numer: StPr/21/4629
OBOWIĄZKI:
Praca przy obsludze maszyny sterowanej numerycznie Miejsce pracy: 55-080 Katy Wrocławskie ul. Mireckiego 30, Kontakt z pracodawcą: telefoniczny: 71 391- 31-29 lub email: kadry.katy@uniamachines.comgodziny pracy: 6.00-22.00 -II zmiany Oferta w sali: F
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Operator obrabiarek sterowanych numerycznie
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie brak lub niepełne podstawowe staż pracy 6 miesięcy obsługa i konserwacja obrabiarek sterowanych numerycznie, znajomość rysunku technicznego

Miejsce pracy:

Kąty Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu