kandydatów

Etat Kierowca/konserwator

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Kierowca/konserwator
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/4587
OBOWIĄZKI:
1. Dokonywanie jazd dla potrzeb Zespołu Szkół Gastronomicznych, na podstawie polecenia kierownika gospodarczego lub dyrektora szkoły.2. Dokumentowanie w Karcie drogowej przebiegu kilometrowego wszystkich wyjazdów służbowych powierzonym samochodem Zespołu Szkół Gastronomicznych.3. Dokonywanie terminowego rozliczenia pobranych zaliczek gotówkowych na zakup paliwa i koszty podróży służbowych.4. Dbanie o powierzony pojazd i jego wyposażenie oraz zabezpieczenie przed uszkodzeniem i kradzieżą, pod rygorem odpowiedzialności materialnej.5. Systematyczny przegląd, naprawa oraz wymiana sprzętu i urządzeń, które uległy uszkodzeniu.6. Dokonywanie zakupów na potrzeby Szkoły.7. Wykonywanie prac naprawczo-remontowych na terenie obiektów szkoły, w tym prac wymagających uprawnień elektrycznych.8. Pomoc pozostałym członkom personelu obsługi przy cięższych pracach porządkowych w czasie ferii i wakacji (przesuwanie ciężkich szaf, mebli itp.)9. Prawidłowa obsługa narzędzi i elektronarzędzi.10. Dbanie o stan techniczny powierzonego sprzętu i mienia.11. Czasowe zastępowanie dozorcy oraz placowego.Zatrudnienie: na czas określony, z możliwością przedłużenia na czas nieokreślonyKontakt kandydatów z pracodawcą: sekretariat.zsg@wroclawskaedukacja.pl71 798 69 10 wew.110
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali monterzy konstrukcji budowlanych i konserwatorzy budynków
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wykształcenie minimum zawodowe, umiejętność prawo jazdy kategorii B, uprawnienia do wykonywania prostych prac przy instalacji elektrycznej, książeczka sanepidowska, Wymagania niezbędne do zatrudnienia:1)obywatelstwo polskie, o stanowisko mogą ubiegać się także obywatele Unii Europejskiej oraz obywatele innych państw, którym na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów prawa wspólnotowego przysługuje prawo do podjęcia zatrudnienia na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, 2)znajomość języka polskiego w mowie, w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację, umiejętność czytania i pisania w języku polskim,3)niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, 4)prawo jazdy kategorii B.

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu