kandydatów

Etat Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Trzebnicy miejsce pracy: Trzebnica

Powiatowy Urząd Pracy w Trzebnicy
Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych
Miejsce pracy: Trzebnica
Numer: StPr/21/0638
OBOWIĄZKI:
- nadzór nad parkiem maszynowym w zakresie bieżących napraw i usuwania awarii,- dbałość o ciągłość procesu produkcji,- modernizacja maszyn pod kątem zwiększnia produktywności,- praca przy przeglądach okresowych,- prowadzenie cyklicznych konserwacji maszyn , urządzeń oraz instalacji pneumatycznych i hydraulicznych,- obsługa narzędzi oraz maszyn (wiertarki, piły)Naprawy bieżace maszyn i urzadzeń,sprężarek do powierzchni instalacji sprężonego powietrza oraz wentylacji.Naprawy,remonty i modernizacja maszyn i urządzeń między innymi:kabin lakierniczych,zgrzewarek do panel,maszyn do produkcji siatki oraz urządzeń ślusarskich
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Staż pracy: powyżej 3 lat- czytanie rysunku technicznego

Miejsce pracy:

Trzebnica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

4 130 - 4 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Trzebnicy