kandydatów

Etat Operator cnc

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Siechnice

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Operator cnc
Miejsce pracy: Siechnice
Numer: StPr/21/4589
OBOWIĄZKI:
Twój zakres obowiązków:Obsługa maszyn sterowanych numerycznie (tokarki, szlifierki, frezarki)Kontrola jakości wytworzonych produktów (pomiary, sprawdziany, kontrola wzrokowa)Konserwacja oraz utrzymanie w dobrym stanie maszyn i urządzeń oraz miejsca pracyProwadzenie dokumentacji produkcyjnejPraca na trzy zmiany 6-14-22-6oferujemy:opiekę medyczną, dofiansowanie do wczasów lub karty Multisport,bony na święta oraz miesięczna premię (na zasadach określonych w regulaminie wewnętrznym)kontakt z pracodawcą: 501 543 422
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Operator obrabiarek sterowanych numerycznie

Wymagania inne:

Nasze oczekiwania:Mile widziane doświadczenie zawodowe jako operator CNC (przezbrojenia i wymiana narzędzi, ustawianie parametrów, wprowadzanie korekt)Umiejętność czytania i pracy z rysunkami technicznymi i dokumentacją technicznąZnajomość przyrządów i metod pomiarowychUmiejętność pracy zespołowej, dokładność i zaangażowaniePozytywne nastawienie, rzetelność i chęci do pracyGotowość do pracy w systemie 3-zmianowym 6:00 -14:00, 14:00 22:00, 22:00 6:00wykształcenie dowolne

Miejsce pracy:

Siechnice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu