kandydatów

Etat Kosztorysant Instalacji Sanitarnych

Firma: NES Global Talent miejsce pracy: Wrocław

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla naszego Klienta, generalnego wykonawcy instalacji sanitarnych i elektrycznych, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Kosztorysant Instalacji Sanitarnych
Miejsce pracy: Wrocław
Zakres obowiązków:
  • Kalkulacja i wycena kosztów instalacji sanitarnych.
  • Wykonywanie przedmiarów, kosztorysów z zakresu instalacji sanitarnych.
  • Przygotowanie zapytań ofertowych, analiza, porównanie i wybór ofert.
  • Szczegółowa analiza dokumentacji projektowej.
  • Poszukiwanie rozwiązań zastępczych.
  • Optymalizacja przyjętych rozwiązań.
  • Negocjacje z oferentami.
Wymagania:
  • Min.3 lata doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie wykonawczej o takim samym lub zbliżonym profilu działalności.
  • Umiejętność prowadzenia rozmów, spotkań i negocjacji oraz utrzymania pozytywnych relacji z Klientami oraz Podwykonawcami.
  • Wykształcenie kierunkowe, techniczne (inżynieria środowiska lub pokrewne).
  • Znajomość rynku budowlanego, cen materiałów i usług budowlanych oraz rozwiązań technicznych w branży sanitarnej.
  • Biegła znajomości pakietu Office.
  • Znajomość programu AutoCad oraz programów kosztorysowych np. NormaPro – mile widziane.
  • Uprawnienia budowlane oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego – mile widziane.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjny system premiowania oddający zaangażowanie i osiągane wyniki.
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych.
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy.