kandydatów

Etat Pracownik sortowania przesyłek i towarów

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Kobierzyce

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracownik sortowania przesyłek i towarów
Miejsce pracy: Kobierzyce
Numer: StPr/21/4531
OBOWIĄZKI:
Obsługa komputera, skanera, urządzeń magazynowych. Przyjmowanie towaru do magazynu oraz jego przepakowywanie. Zdolność do długotrwałej pracy stojącej, dźwigania ciężkich kartonów.Miejsce pracy: ul. Logistyczna 1, 55-040 KobierzyceOferta zgłoszona w ramach pracy tymczasowej Forma umowy: umowa zlecenie od 100-160 godzin miesięcznie, dyspozycyjność w godzinach od 6.00-22.00Termin umowy: do 18 miesięcy Kontakt kandydatów z pracodawcą: 530617239Oferta w sali: D
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Obsługa urządzeń biurowych (drukarka, ksero, skaner, faks)
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Uprawnienia: obsługa skanera

Wymagania inne:

Wykształcenie podstawowe biegła obsługa komputera obsługa skanera obsługa urządzeń magazynowych

Miejsce pracy:

Kobierzyce

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

do 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu