kandydatów

Etat Kucharz

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Kucharz
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/4523
OBOWIĄZKI:
Uczestniczenie w planowaniu jadłospisów i przygotowywanie według nich posiłków. Pobieranie produktów spożywczych z magazynu. Nadzór nad pracą w kuchni. Uczestniczenie w zakupach dotyczących wyposażenia kuchni. Utrzymywanie porządku w miejscu pracy. Przestrzeganie zasad technologii i przepisów sanitarno-higienicznych.Miejsce pracy: ul. Wittiga 3, 51-628 Wrocław,Kontakt z pracodawcą: sekretariat.p054@wroclawskaedukacja.pl lub: 71 798 67 97Praca na 7/8 eatu w godz 7.30-14.30Oferta w sali: G
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
Uprawnienia: Gastronomia - kucharz

Wymagania inne:

Wykształcenie zasadnicze zawodowe -gastronomiczne

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 2 415 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu