kandydatów

Etat Pracownik sprzątający (sprzątanie biura)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracownik sprzątający (sprzątanie biura)
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/4501
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie powierzchni biurowych i sanitariatów.Dbałość o powierzony sprzęt oraz racjonalne wykorzystanie powierzonych środków czystości.Okresowe mycie okien i drzwi szklanych na terenie obiektu.Zgłaszanie potrzeb na środki czystości i sprzęt gospodarczy.Sumienne i terminowe wykonywanie wyznaczonych obowiązków i otrzymanych poleceń.Znajomość i przestrzeganie przepisów, zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisów p/pożarowych.3/4 etatu praca w godzinach 14-20Kontakt z pracodawcą: aplikacje przesyłać za pośrednictwem: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=8c7b78b8551d4d6097225a8f663096d2
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie dowolne, doświadczenie w pracy o podobnym charakterze, rzetelność w wykonywaniu obowiązków, przestrzeganie standardów bezpieczeństwa pracy

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 380 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu