kandydatów

Etat Technik-konstruktor

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Technik-konstruktor
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/4329
OBOWIĄZKI:
- Obsługa automatycznej linii do produkcji wyrobów medycznych, - Przeprowadzanie prewencyjnej konserwacji linii,- Wykonywanie analizy zdolności systemów pomiarowych linii produkcyjnej, - Nadzór nad dokumentacją produkcyjną: analiza ryzyka, plan kontroli, flowchart, instrukcje i karty kontroli, - Zapewnienie ciągłości produkcji w tym kontakt z dostawcami w zakresie wytworzenia części zamiennych, - Projektowanie nowych narzędzi procesowych zgodnie z zapotrzebowaniem.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali technicy wsparcia informatycznego i technicznego (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Wymagania inne:

wykształcenie: minimum wyższe, techniczne,staż pracy: doświadczenie w wykonywaniu podobnych czynności od 2 lat, znajomość programów komputerowych do projektowania 3D oraz sSolod Works, Catia, umiejętność obsłgui systemów wizyjnych, porstaowee umiejętności z zakresu oprogramowania w C i C++, dobra organizacja pracy, dyspozycyjnośc, punktualność, zaangażowanie, komunikatywność

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu