kandydatów

Etat Pomoc kuchenna

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/4453
OBOWIĄZKI:
obróbka wstępna warzyw, owoców oraz wszelkich surowców do produkcji posiłków, rozdrabnianie warzyw, owoców i innych surowców z uwzględnieniem wymogów technologii i instrukcji obsługi maszyn gastronomicznych, przygotowywanie potraw zgodnie z wytycznymi kucharki, utrzymywanie w czystości i porządku stanowiska pracy, przestrzeganie zasad higieniczno - sanitarnych, bhp i ppoż, mycie naczyń i sprzętu kuchennego, sprzątanie kuchni, obieralni, szafek ze sprzętem kuchennym, doraźne zastępowanie kucharki w przypadku nieobecności. Miejsce pracy: ul. Noskowskiego 32, 51-611 Wrocław,Forma umowy: umowa o pracę na czas okreslony tj od 01.09.2021 do 31. 082.2022, praca w godzinach od 8:30-12.30Kontakt z pracodawcą: sekretariat.p013@wroclawskaedukacja.pl lub: 71 798 67 66, 728 51Oferta w sali: G
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie zasadnicze zawodowe staż pracy 5 lat Mile widziane doświadczenie w pracy w przedszkolnej lub szkolnej kuchni

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 1 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu