kandydatów

Etat Listonosz pieszy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Listonosz pieszy
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/4385
OBOWIĄZKI:
profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych, doręczanie przesyłek i przekazów pocztowych, prowadzenie aktywnej sprzedaży wybranych usług i towarów, prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej, kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.Dostępne są też oferty w niepełnym wymiarze etatu. Zatrudnienie na okres próbny (docelowo nieokreślony).Miejsce wykonywania pracy: Wrocław (ul. Skoczylasa, ul. Krzywoustego, ul. Powstańców Śl., ul. Krzycka, ul. Długosza, ul. Traugutta, ul. Czarnieckiego, ul. Tarnogajska, ul. Małachowskiego).Kontakt kandydatów z pracodawcą: Dokument CV wraz z wybraną lokalizacją bardzo proszę nadsyłać w formie elektronicznej na adres: (rekrutacja.wroclaw@poczta-polska.pl)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

1) wykształcenie podstawowe, preferowane średnie2) staż pracy nie jest wymagane3) umiejętność specjalność znajomość standardów obsługi klienta, komunikatywność, odpowiedzialność, sumienność, samodzielność, umiejętność organizacji pracy własnej, sprawność fizyczna.4) inne (wpisać jakie) mile widziane doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku lub na stanowisku związanym z obsługą Klienta/sprzedażą.

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu