kandydatów

Etat Stanowisko ds. opracowywania przesyłek

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Stanowisko ds. opracowywania przesyłek
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/4392
OBOWIĄZKI:
rozdział przedmiotów ładunku pocztowego, sortowanie przesyłek, dzielenie przesyłek, wydawanie przesyłek do doręczenia kurierom, dźwiganie ciężarów.Umowa zlecenieMiejsce wykonywania pracy: Wrocław ul. Awicenny 21Kontakt kandydatów z pracodawcą: Dokument CV wraz z informacją o stanowisku pracy bardzo proszę nadsyłać w formie elektronicznej na adres: dorota.cieslikowska@poczta-polska.pl DO DNIA 31.07.2021
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pracownik sortowania przesyłek i towarów
Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

1) wykształcenie podstawowe, preferowane średnie2) staż pracy nie jest wymagane3) umiejętność specjalność sprawność fizyczna, brak przeciwwskazań do dźwigania, zdolność do wykonywania czynności monotonnych, sumienność, dokładność, rzetelność .4) inne (wpisać jakie) mile widziane doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku.

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 19 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu