kandydatów

Etat Młodszy kierownik zmiany

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Młodszy kierownik zmiany
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/4415
OBOWIĄZKI:
Planowanie działań promocyjnych. Budowanie atmosfery lokalu. Układanie harmonogramu pracy. Budowanie relacji z dostawcami i podwykonawcami, przestrzeganie przepisów BHP.1/2 etaturuch ciągły 00:00-00:00, praca w dni wolnewynagrodzenie zależne od lokalizacji Miejsce pracy: siedziba firmy oraz inne lokalizacje wskazane przez Amrest Sp. z o.oKontakt z pracodawcą: j.radziuk@weegree.com
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
Uprawnienia: DYSPOZYCYJNOŚĆ
Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej
Uprawnienia: WYSOKA KULTURA OSOBISTA

Wymagania inne:

wykształcenie średnie, staż pracy od 2 miesięcy, specjalność: wysoka kultura osobista, praca stojąca, obsługa kasy fiskalnej, wymagania aktualnej książeczki sanepid, dyspozycyjność, komunikatywność, otwartość, gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w dni wolne

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

1 400 - 2 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu