kandydatów

Etat Support admin - wsparcie admnistracyjne

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Support admin - wsparcie admnistracyjne
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Numer: StPr/21/4353
OBOWIĄZKI:
Wsparcie administracyjne- wprowadzanie dokumentów do systemów wewnętrznych -Wsparcie rekrutacyjne w zakresie obsługi cudzoziemców - wyrabianie oświadczeń o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcowi, zezwoleń na pobytczasowy i pracę, oraz prowadzenie spotkań rekrutacyjnych -Biegła znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowychoraz dobra znajomość programu Microsoft Excel -Wprowadzanie oraz uczestnictwo w rozmowach dyscyplinarnychPracowników tymczasowych i motywacja pracowników w języku polskim, ukraińskim -Kontrola oraz raportowanie czasupracy pracowników tymczasowych w programie MyTime -Prowadzenie procesów rekrutacyjnych w programie Saleforce iHRLinkgotowość do pracy w trybie nocnymSystem czasu pracy: 6:30 16:30 / 17:30 4:00Praca na czas określony: 36 MIĘSIĘCYDrugie miejsce wykonywania pracy: Czekoladowa 1, 55-040 Bielany WrocławskieKontakt z pracodawcą: denis.atanasov@adecco.com lub 723190735
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Microsoft Excel podstawowy
Uprawnienia: redagowanie treści, tworzenie tekstów pomocniczych
Uprawnienia: obsługa skanera

Wymagania inne:

wykształcenie średnie, staż pracy 1 rok, obsługa skanera, Microsoft Excel podstawowy, redagowanie treści, tworzenie tekstów pomocniczych, jęz. ukraiński B1Kontrola oraz raportowanie czasu pracy pracowników tymczasowych w programie MyTimeProwadzenie procesów rekrutacyjnych w programie Saleforce i HRLink - obowiązkowa umiejętność obsługi tych programów

Miejsce pracy:

Bielany Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 27 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu