kandydatów

Etat Recruitment Project Manager

Firma: Jobllegro miejsce pracy: Wrocław

Ogłoszenie numer: 5144271, z dnia 2021-07-12

Jobllegro

Jobllegro to wrocławski startup, który rozwija platformę HR Tech. Tworzymy innowacyjny ekosystem rekrutacyjny, który skupia kandydatów, rekruterów i firmy zlecające projekty. Propagujemy sieciowy model współpracy wsparty autorskim modelem sztucznej inteligencji po to, aby idealnie łączyć tych, którzy powinni na siebie trafić i uwolnić potencjał nowoczesnej rekrutacji.

Recruitment Project Manager

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

Czym zajmujesz się w pracy:

  • Koordyncją projektów, które realizujemy na naszej platformie,
  • Codziennie będziesz mieć kontakt z firmami naszych klientów oraz z rekruterami, którzy pracują dla nas,
  • Będziesz obsługiwać platformę i dbać o to, aby wszystkie strony projektów dostawały na czas niezbędne informacje,
  • Zadbasz o to, aby do platfromy dołączyły nowe osoby,
  • Będziesz komunikować się z naszą społecznością rekruterów.

Wymagania

Czego potrzebujesz do pracy:

  • bardzo dużej proaktywności i odpowiedzialnego podejścia do zadań,
  • wysokich umiejętności komunikacyjnych,
  • gotowości do dynamicznej pracy,
  • umiejętności wyznaczania sobie priorytetów i zarządzania czasem,
  • dobrego rozumienia specyfiki projektów rekrutacyjnych – doświadczenie w pracy jako rekruter będzie dużym Twoim atutem.