kandydatów

Etat Pracownik produkcji

Firma: Randstad Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Wrocław

Pracownik produkcji
Wrocław

Szukasz pracy we Wrocławiu? Mamy dla Ciebie ofertę na stanowisku pracownika produkcji, praca we Wrocławiu. Możesz liczyć na dobre wynagrodzenie do 4300 zł brutto miesięcznie z premiami. Na miejscu jest stołówka ze smacznymi obiadami w przystępnej cenie. Oferujemy również darmowy parking dla pracowników. Aplikuj, czekamy na Twoje zgłoszenie!

oferujemy

  • pracę od poniedziałku do piątku na 3 zmiany
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z realną szansą na przejęcie
  • dobre wynagrodzenie 20,83 brutto/h
  • premie kwartalne w wysokości do 1365 zł
  • dofinansowanie do posiłków: na miejscu stołówka ze smacznymi obiadami, które kosztują nawet 5-6 zł i po godz. 16:00 są jeszcze tańsze
  • możliwość pracy w nadgodzinach dodatkowo płatnych 100%
  • pracę w dogodnej lokalizacji z dojazdem komunikacją miejską
  • darmowy zamknięty parking dla pracowników
  • na terenie zakładu są dostępne: boisko i siłownia plenerowa

zadania

  • obsługa maszyn na stanowisku pracy
  • nadzór nad prawidłowym wykonaniem produktu
  • praca w ustalonym takcie
  • dbałość o czystość maszyn i stanowiska pracy
  • przestrzeganie procedur jakościowych i produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi standardami
  • przestrzeganie przepisów BHP

oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym
  • motywacji i chęci do pracy
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47