kandydatów

Etat Pracownik Produkcji

Firma: Randstad Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Pracownik Produkcji
Jelcz-Laskowice

Jesteś fanem motoryzacji? Interesują Cię nowe technologie? Cenisz dobrą atmosferę i stabilizację? Dołącz do naszego zespołu!

Poszukujemy kandydatów na stanowisko pracownika produkcji w miejscowości Łęg, koło Jelcza-Laskowic, na obszarze obróbki, montażu, odlewni, logistyki oraz jakości.

oferujemy
  • możesz liczyć na stabilne zatrudnienie
  • wynagrodzenie od 3920 do 4280 zł brutto
  • otrzymasz potrzebne wsparcie (szkolenie, pomoc wykwalifikowanych pracowników)
  • oferujemy bogaty pakiet benefitów (m. in. opieka medyczna, ubezpieczenie, dofinansowane posiłki, transport do pracy)
zadania
  • praca na nowoczesnej linii produkcyjnej przy montażu silników
  • obsługa maszyn i urządzeń
  • praca zgodnie ze standardami i normami czasowym

oczekujemy

  • kilkuletniego stabilnego doświadczenia w pracy w firmie produkcyjnej
  • minimum zawodowego wykształcenia
  • dyspozycyjności do pracy na trzy zmiany
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47