Etat Specjalista ds. operacji logistycznych/ il operations specialist

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Specjalista ds. operacji logistycznych/ il operations specialist
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Numer: StPr/21/4257
OBOWIĄZKI:
Zakres zadań m.in.Realizacja codziennych zadań biznesowych związanych z usługami współdzielonymi z wieżą kontrolną w następujący sposób:Zarządzanie zleceniami, np.- Ręczne wprowadzanie zleceń;- śledzenie procesów potwierdzania u dostawców Zarządzanie transportem, np.- Planowanie zamówień na wszystkie wymagane rodzaje transportu zgodnie z ustalonymi wymaganiami klienta;- Optymalizacja transportu poprzez konsolidację zleceń klientów; - Tworzenie dokumentacji związanej z przesyłką, takiej jak powiadomienia o odbiorze i plany załadunku.Miejsce wykonywania pracy:ul. Irysowa 1, 55-040 Bielany Wrocławskie oraz inne miejsca wskazane przez pracodawcę , w tym również dopuszczalna praca zdalnaKontakt kandydatów z pracodawcą: office@exrelo.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista do spraw logistyki
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

1) wykształcenie Wyższe (w tym licencjat), mile widziane kierunki administracja biznesu lub pokrewne2) staż pracy min 2 miesiące doświadczenia na podobnym stanowisku pracy 3) umiejętność specjalność Doświadczenie w zarzadzaniu zleceniami m.in. ręcznym wprowadzaniu zleceń, śledzeniu procesów potwierdzania u dostawców; Doświadczenie w zarządzaniu transportem m.in. planowanie zamówień na wszystkie wymagane rodzaje transportu zgodnie z ustalonymi wymaganiami klienta; Doświadczenie w działaniach mających na celu optymalizację transportu poprzez konsolidację zleceń klientów; Umiejętności tworzenia dokumentacji związanej z przesyłką;4) inne (wpisać jakie): Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w mowie i w piśmie ze względu na międzynarodowy charakter pracy

Miejsce pracy:

Bielany Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu