kandydatów

Etat Specjalista do spraw marketingu i handlu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Oławie miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Powiatowy Urząd Pracy w Oławie
Specjalista do spraw marketingu i handlu
Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice
Numer: StPr/21/0679
OBOWIĄZKI:
-Współtworzenie strategii marketingowej.-Projektowanie i analizowanie materiałów marketingowych.-Przeprowadzanie działań związanych z wdrożeniem strategii w sferze działalności wszystkich działów firmy.-Opracowanie i analiza ankiet.-Przygotowywanie i koordynacja ofert i materiałów reklamowych-Prowadzenie badań marketingowych -analiza rynku i konkurencji.-Współpraca z partnerami firmy(kluby sportowe i partnerzy biznesowi).-Koordynacja emisji spotów z wykorzystaniem telebimu.-Przygotowywanie informacji prasowych i udostępnienie ich mediom.-Tworzenie wizerunku firmy przez:-Współpraca z innymi działami.-Tworzenie fotorelacji z imprez -Organizacja Imprez okolicznościowych i wydarzeń sportowych.-Koordynacja prac związanych z organizacją i przebiegiem eventów.-Kreowanie wizerunku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: zdolności manualne i organizacyjne
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: doświadczenie na podobnym stanowisku

Miejsce pracy:

Jelcz-Laskowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oławie