kandydatów

Etat Starszy technolog i

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Starszy technolog i
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Numer: StPr/21/4208
OBOWIĄZKI:
Planowanie i koordynacja projektów centrum RDQ, przewodzenie działaniom rozwojowym dla centrum RDQ, wyznaczanie kierunków dla rozwoju produktów Firmy, coaching młodszych członków zespołu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Inżynier technologii żywności
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Technologia żywności
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

1) wykształcenie: wyższe magisterskie, specjalizacja: technologia żywności,2) staż pracy: min. 4-letnie doświadczenie w dużym międzynarodowym koncernie z branży FMCG,3) umiejętność: szkolenie z zakresu zarządzania cyklem procesu, perswazji, zrównoważonej przedsiębiorczości, znajomości norm ISO 22000, ISO 9001:2008, bezpieczeństwo żywności, 4) inne: j. angielski - zaawansowany

Miejsce pracy:

Bielany Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 9 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu