kandydatów

Etat Intendent

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Intendent
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/4155
OBOWIĄZKI:
1. układanie jadłospisu;2. umiejętność skutecznego zarządzania zaopatrzeniem;3. znajomości regulaminów obowiązujących w szkole;4. kontrolowanie warunków sanitarnych, HACCP;5. szybkość w podejmowaniu decyzji i działań logistycznych;6. zaopatrywanie stołówki szkolnej w artykuły spożywcze, prowadzenie dokumentacji;7. planowanie wydatków i zakupów;8. naliczanie opłat;9. prowadzenie magazynów;10. praca w systemach Carjo, KCALKulator.Oferta dostepna w sali H. Kontakt z pracodawcą: osobisty.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Intendent
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie: minimum średnie, staż pracy mile widziany, sumienność, uczciwość, punktualność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność pracy w zespole, pracowitość, rzetelność i dbałość o jakość wykonywanej pracy, dyspozycyjność,zainteresowania w kierunku dietetycznym i kulinarnym,umiejętność pracy w programie Excel,umiejętność pracy pod presją czasu

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu