kandydatów

Etat Technik - serwisant

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Technik - serwisant
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/4136
OBOWIĄZKI:
1. Montaż i uruchamianie urządzeń systemu Kontroli dostępu i Rejestracji czasu pracy (czytników, zasilaczy, kontrolerów, terminali, infokiosków) 2. Składanie i sprawdzanie sprzętu w siedzibie firmy3. Instalacja i konfiguracja oprogramowania firmowego u Klienta4. Serwis urządzeń u klientaMiejsce pracy: ul. Francuska 92, 54-405 Wrocław ( praca również wyjazdowa co najmniej 2 razy w mc) forma umowy: umowa o pracę na okres próbny , czas określony, nieokreslony. Praca w godzinach od 8-16 Kontakt z pracodawcą: 692-430-193Oferta w sali: B
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak
Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B
Uprawnienia: konserwowanie i nieskomplikowane naprawy sprzetu elektrycznego
Uprawnienia: Obsługa elektronarzędzi

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie branzowe staż pracy 1 rok uprawnienia SEPkonserowawnie i nieskomplikowane naprawy sprzetu elektrycznego obsługa elektronarzedzi prawo jazdy kat. B umiejętności diagnozowania uszkodzeń w układach elektronicznych

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

do 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu