kandydatów

Etat Regionalny kierownik działu organizacyjnego

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Regionalny kierownik działu organizacyjnego
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Numer: StPr/21/4184
OBOWIĄZKI:
- tworzenie i pełnienie nad realizacją krótko-, średni- i długoterminowych planów strategicznych działania firmy;- uczestniczenie w opracowywanie lub osobiste opracowywanie ofert z zakresu usług osobistych i porządkowych;- - rekrutowanie pracowników do firmy zgodnie ze strategią rozwoju firmy i wymaganiami kompetencyjnymi;- kontrolowanie wyników finansowych firmy oraz optymalizowanie i zarządzanie zasobami: finansowymi, materialnymi, ludzkim oraz kosztami firmy,- przeprowadzanie ocen okresowych pracowników i ich motywowanie;- monitorowanie stanów technicznych budynków;- opieka nad podległym zespołem w rozproszonej strukturze;- dokumentowanie zrealizowanych prac. Umowa o pracę na czas określony, docelowo - na czas nieokreślony.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierownik przedsiębiorstwa świadczącego usługi osobiste i porządkowe (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

wykształcenie: wyższe, staż pracy: powyżej 3 lat na podobnym stanowisku,bardzo dobra organizacja pracy, sumienność, rzetelność i odpowiedzialność, posiadanie czynnego prawa jazdy,bardzo dobra obsługa komputera,zdolność zarządzania ludźmi, znajomość wewnętrznych procedur firmy Autocentrum AAA Auto Sp. z o.o.

Miejsce pracy:

Bielany Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu