kandydatów

Etat Pomoc kuchenna

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/4140
OBOWIĄZKI:
Współodpowiedzialność za jakość sporządzonych posiłków, dbanie o dobre jakościowo produkty pobierane do przygotowywania posiłków, odpowiedzialność za stan sanitarno-higieniczny pomieszczeń kuchni, zaplecza kuchennego, stołówki, naczyć, wstępna obróbka produktów do przygotowania posiłków. Praca w godz.: 6:00-14:00, 11:30-19:30. Oferta dostępna w sali G. Kontakt z pracodawcą - tel.: 71 345 79 57 w. 156 lub e-mail: biuro.farna@dom-pomocy.com
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pomoc kuchenna
Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Wymagania inne:

wykształcenie podstawowe, staz pracy: brak wymagań, umiejętność pracy w zespole, bezkonfliktowość, uczciwość, rzetelność w wykonywaniu obowiązków, wrażliwość, obowiązkowość, książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (może być do uaktualnienia)

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu