kandydatów

Etat Specjalista/referent ds. obsługi klienta

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wołowie miejsce pracy: Wołów

Powiatowy Urząd Pracy w Wołowie
Specjalista/referent ds. obsługi klienta
Miejsce pracy: Wołów
Numer: StPr/21/0287
OBOWIĄZKI:
- współpraca z Klientem krajowym i międzynarodowym w zakresie przyjmowania i realizacji zamówień (telefoniczna i mailowa)- realizacja wysyłek eksportowych przygotowywanie niezbędnej dokumentacji, współpraca z agencją celną i klientem- organizacja transportu zamówionych towarów do klientów, z wykorzystaniem taboru własnego oraz zewnętrznego (dbałość o efektywne wykorzystanie zasobów firmy)- koordynowanie przepływu informacji oraz dokumentacji pomiędzy Klientem, a poszczególnymi działami w firmie- zarządzanie projektami związanymi z rozwojem nowych produktów w zakresie obsługi klienta- Utrzymywanie i rozwój relacji z klientami,- Obsługa reklamacji zgłaszanymi przez klienta, zgodnie z procedurami wewnętrznymi firmy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: dobra znajomość języka angielskiego
Uprawnienia: bardzo dobra znajomość programów MS Office

Wymagania inne:

-umiejętność pracy w zespole-łatwość w nawiązywaniu kontaktów,-Umiejętności budowania pozytywnych relacji interpersonalnych,-Chęci i zapał do pracy,-Bardzo dobrej organizacji pracy własnej-skrupulatność, dokładność,-obowiązkowość oraz umiejętność pracy pod presją czasu.

Miejsce pracy:

Wołów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

4 000 - 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wołowie