kandydatów

Etat Montażysta / Montażystka

Firma: Trenkwalder miejsce pracy: Kąty Wrocławskie

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Montażysta / Montażystka
Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie
Nr ref.: MON/KW/0621
Obowiązki:
  • zapoznanie się z dokumentacją montażową (rysunek techniczny, instrukcje montażowe, przewodniki technologiczne) niezbędną do realizacji zleceń produkcyjnych,
  • dobór i przygotowanie narzędzi koniecznych do realizacji zlecenia,
  • prace związane z montażem pantografów tramwajowych i kolejowych i innych wyrobów oraz naprawami uszkodzonych pantografów,
  • prace ślusarskie (związane ze stanowiskiem montażowym) polegająca na trasowaniu, wierceniu, skręcaniu, cięciu i gwintowaniu,
  • kontrola jakości wykonanych prac montażowych,
  • organizacja stanowiska pracy przed rozpoczęciem montażu oraz dbałość o porządek w trakcie realizacji zlecenia i po jego zakończeniu.
Wymagania:
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • zdolności manualne,
  • sumienność, dokładność, obowiązkowość,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z zakładem produkcyjnym,
  • premie uznaniowe,
  • stawkę godzinową w zależności od doświadczenia,
  • dodatki pieniężne do świąt i wakacji,
  • dodatkową, prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • doświadczenie i rozwój w międzynarodowym środowisku.