kandydatów

Etat Menadżer / Menadżerka - Sklep Firmowy T-Mobile​

Firma: T-Mobile Polska S.A. miejsce pracy: Wrocław

Menadżer / Menadżerka - Sklep Firmowy T-Mobile​
Wrocław
Czego możesz
się spodziewać?

Umiejętności, doświadczenie i zaangażowanie naszych pracowników pozwalają nam realizować coraz bardziej ambitne cele sprzedażowe, jakościowe, ilościowe. Właśnie re-otwieramy sklep w Tarasach Grabiszyńskich i zapraszamy osoby, które wspólnie z nami chcą podejmować kolejne wyzwania. Obecnie poszukujemy Menadżera/-kę do naszego Sklepu Firmowego. Jeśli masz doświadczenie w zarządzaniu, angażowaniu zespołu, potrafisz inspirować do działania oraz dobrze czujesz się jako Lider/-ka, to czekamy właśnie na Ciebie!

Zadania, które
na Ciebie
czekają:
  • Rozwój biznesu głównie poprzez telefoniczną obsługę klienta oraz bezpośrednio w sklepie
  • Realizacja celów sprzedażowych sklepu,
  • Bieżąca analiza i raportowanie wyników sprzedaży
  • Budowanie trwałych relacji z Klientami w oparciu o najwyższe standardy obsługi
  • Zarządzanie podległym zespołem sprzedażowym (rekrutacja, angażowanie, szkolenie i rozwój)
  • Budowanie i rozwijanie efektywnego zespołu sprzedażowego
  • Czynne uczestnictwo w procesie obsługi klienta,
  • Utrzymanie ekspozycji towarów zgodnie ze standardami aranżacyjnymi,
  • Tworzenie grafików, zarządzanie czasem pracy zespołu
W realizacji
zadań
pomoże Ci:
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym oraz w obsłudze Klienta – preferowane doświadczenie w telesprzedaży
  • Nastawienie na realizacje ambitnych celów jakościowych i ilościowych
  • Umiejętność identyfikowania potrzeb klientów
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu, zaangażowanie oraz inicjatywa
  • Inspirujący sposób oddziaływania na innych
  • Umiejętność szybkiego reagowania w sytuacjach niestandardowych
  • Samodzielność w działaniu i branie odpowiedzialności za podjęte decyzję
  • Wykształcenie wyższe – mile widziane
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Szkolenia i możliwość rozwoju
  • Ekstra dzień wolny - świętuj urodziny lub imieniny z najbliższymi
  • i wiele innych...