kandydatów

Etat Programista ASP.Net

Firma: Continuum Technologies miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska : Idealny kandydat powinien mieć przynajmniej 4 lata doświadczenia zawodowego w projektowaniu aplikacji webowych ASP.NET. Powininen również posidać dobre doświadczenie w technologiach takich jak .NET Framework, MSSQL 2005/2008, IIS , web services i płynnie posługiwać sie językiem angielskim w mowie i piśmie. Kandydat na to stanowisko bedzie z sukcesem projektował nowe funkcjonalności w istniejacych aplikacjach oraz bedzie tworzył całkowicie nowe aplikacje webowe. Kandydat musi brać odpowiedzialność za techniczne aspetky istniejących aplikacji, i zapewnić wysoką jakość nowych aplikacji oraz zapewnić ich bezpieczeństwo na serverach. Natura firmy wymaga ciągłej komunikacji pomiędzy oddiałami firmy oraz firmami trzecimi z ktorymi współpracujemy. Kandydat bedzie musiał rozmawiać z klientami tylko po angielsku. Kandydat bedzie pracował dla firmy zagranicznej z korzeniami w Irlandii, i będzie częścia międzynarodowego zespołu. Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie jest niezbędna. Wymagania techniczne: VB.NET / C# ASP.NET web forms ASP.NET web services MSSQL 2005/2008 TSQL Database design IIS6/7 Development of n-layer application and DB security Windows Server 2003/2008 JavaScript MS AJAX HTML / CSS Oferujemy : Konkurencyjne wynagrodzenie Niezależne i odpowiedzialne stanowisko Dobrą atmosferę pracy Proszę o przesłanie CV tylko w języku angielskim na adres email : lfilim@continuum.ie

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 17-01-2011
Wyświetleń: 1105