Etat Manager ds. zakupów strategicznych i analizy biznesowej

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Wrocław

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Manager ds. zakupów strategicznych i analizy biznesowej
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/3940
OBOWIĄZKI:
- Wsparcie w zakresie zakupów: wsparcie / realizacja ofert ad hoc i/lub zapytań ofertowych związanych z transportem/magazynowaniem. - Identyfikacja dostawców i wspieranie strategii firmy BD. - Wsparcie w opracowaniu Strategii Kategorii, Benchmarkingu / Modelowaniu Kosztów: Wspieranie rozwoju strategii transportu i magazynowania / pomaganie w realizacji zapytań ofertowych. - Zarządzanie analityką wydatków: generowanie, ocena i raportowanie możliwości za pomocą systemów zakupów i oszczędności (Sievo). - Wsparcie w zakresie zawierania umów: W razie potrzeby ułatwienie działań związanych z zawieraniem umów z dostawcami. Ustanawianie i monitorowanie umów z dostawcami pod kierunkiem regionalnych kierowników ds. zakupów i globalnych menedżerów kategorii.- Wsparcie operacyjne.- Zarządzanie stawkami: Informowanie o stawkach i umowach zewnętrznej firmie zajmującej się płatnościami za fracht. Wsparcie w zarządzaniu wewnętrznym narzędziem do zarządzania.Praca w godz.: 8-16.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Agent do spraw zakupów
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: włoski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

1) wykształcenie: wyższe, preferowane kierunki: studia magisterskie - logistyka i zarządzanie łańcuchem dostaw, 2) staż pracy: przynajmniej pięcioletnie doświadczenie na stanowisku logistycznym, przynajmniej rok doświadczenia na stanowisku kierowniczym, 3) umiejętność-specjalność: - Doświadczenie w wykonywaniu ofert cenowych/ RFP dla małych paczek, FTL, LTL, Heavyweight Air and Ocean,- Doświadczenie z narzędziami e-sourcingu i analizą ofert dla każdego z tych towarów, - Doświadczenie w pracy w dużym, wielokulturowym środowisku korporacyjnym, - Umiejętność pracy w wirtualnym/ globalnym środowisku pracy wspierającym interesariuszy w wielu sferach czasowych z silnym poczuciem wewnętrznej obsługi klienta, - Pozytywne nastawienie i umiejętność dobrej współpracy z interesariuszami wewnętrznymi i zewnętrznymi, - Silne zdolności analityczne, umiejętność rozwiązywania problemów oraz umiejętność oceny dużej ilości danych i opracowywania zwięzłych podsumowań i ocen w celach określenia planu na przyszłość, - Umiejętność tworzenia i zarządzania umowami, - Skuteczne umiejętności negocjacyjne, - Umiejętności zarządzania projektami, - Zarządzanie relacjami z dostawcami i koncentracja na ciągłym doskonaleniu, - Silne umiejętności komunikacji ustnej i pisemnej, 4) inne: bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, średniozaawansowana znajomość języka włoskiego ze względu na międzynarodowy charakter pracy

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 15 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu