kandydatów

Etat Kontroler jakości

Firma: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu miejsce pracy: Kąty Wrocławskie

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Kontroler jakości
Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie
Numer: StPr/21/3933
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie kontroli jakości i testów mechanicznych na próbkach i wyrobach gotowych, doraźna kontrola dostaw komponentów oraz wsparcie administracyjno-biurowe Działu Zapewnienia Jakości.Obowiązki związane z kontrolą jakości:Kontrola jakości i wykonywanie testów mechanicznych produktów;Kontrola i rozliczanie wykonywania przez produkcje specjalnych próbek produkcyjnych dla klientów;Wykonywanie kontroli produktu gotowego w ML8;Przeprowadzanie audytów higienicznych;Realizacja procesu zawieszania komponentów i produktów gotowych zgodnie z procedurą;Sprawdzanie przestrzegania zasad dotyczących higieny i bezpieczeństwa pracy przez pracowników;Kontrola sprawności działania urządzeń zapewniających odpowiedni stan warunków BHP i utrzymywania porządku i czystości na stanowiskach pracy;Zabezpieczanie i przechowywanie dokumentów i próbek produktów zgodnie z ustalonymi zasadami lub wymogami klientów;Wnoszenie uwag mających wpływ na poprawę jakości produktów lub usprawniających pracę działu i pracowników;Kontrola jakości dostaw nowych komponentów oraz zgodności dokumentacji dostawy ze stanem faktycznym;Archiwizacja dokumentów kontroli jakości takich jak Produkt Zawieszony (PZ); Raport Z Przeróbki (RZP) i Kart Kontroli Jakości (KKJ)Wsparcie w przygotowaniu i aktualizacji dokumentacji wymaganej do audytów klientowskich czy certyfikujących;Obsługa i wsparcie operatorów w obsłudze programu do kontroli jakości ML8 (MeasurLink 8);Współpraca z innymi pracownikami kierownikiem produkcji CeDo 1, liderami, operatorami, pakowaczami, magazynierami w celu utrzymywania oraz podnoszenia standardów jakościowych produktów i warunków ich wytwarzania.Praca na stanowisku w dwóch systemach (3-zmianowy oraz ruch ciągły) - zależy od linii,obowiązki takie same
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

wykształcenie podstawoe, staż pracy dowolny, obsługa komputera

Miejsce pracy:

Kąty Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

3 554 - 3 708 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu